• Şubat 18, 2020

  Her insanın uyku alışkanlığı farklıdır. Yaylı yatak mı yaysız yatak mı tercih etmelisiniz şeklinde bir sorunun cevabını vermek hiçbir yatak firması için doğru olmaz. Ancak bazı sağlık problemleri olan kişilerin mutlaka yumuşak yatakta yatmaları gerekmektedir. Bu tarz rahatsızlığı olan kişilerin paket yaylı yatak kullanmaları uygun değildir. Bucca Sleep Collection özel yaylı yatak serisinde bulunan Paket Yaylı lateks dolgun içeriğe sahiptir. 

  lateks, lateks yataklar
 • Aralık 09, 2019

  Gila lateks yatakta kullanılan lateks , doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilmektedir. Lateks doğası gereği havalandırma kanallarına sahip olduğundan, size sadece yatağınızda terlemeden konforlu bir şeklide uyumak kalır. Gila lateks yatak, içerik olarak 32 dns ortopedik omurga destek süngerine sahiptir. Omurga destek süngeri  hava alabilen yapıya sahip olduğu için, lateksin havalandırma özelliğini asla perdelemez.

  gila, gila yatak, lateks, lateks yatak, bucca gila, gila
 • Ekim 09, 2019

  Yün ve Pamuk Yorgan arasındaki farklardan önce yün ve pamuğun özelliklerini bilmek gerekir. Yün daha çok kış aylarında tercih edilirken pamuk yaz aylarının vazgeçilmezidir. Sadece kullanıcı olarak değil, üreticiler de bu tercihlere bağlı olarak aynı zamanlarda aynı ürünleri kullanırlar.

  Yün ve Pamuk Yorgan Farkları, yün, pamuk, yün yorgan, pamuk yorgan
 • Eylül 26, 2019

  Bilindiği üzere yeni doğan bebeklerin normal yetişkinlere göre vücutları daha hassas oluyor. Hassas olan vücutlar hasta olmaya daha yatkın oluyor. Özellikle geceleri genel olarak insan vücudu daha savunmasız durumda olduğu için üste örtülen yorganın kaliteli oldukça önemli. Yetişkinlerin hastalıktan kurtulması kolay olabilirken bebeklerin hastalıktan kurtulması kolay olmuyor. Bu sebeple bebekler için kullanılacak bebek yorganları kaliteli olmalı.

  bebek yorganları, bebek, yorgan, bebek yorganı
 • Eylül 10, 2019

  Yatak, basit olarak uyku fonksiyonunu yerine getirebilmek amacı ile üretilmiş araçlar olarak tanımlanabilir. Yataklar farklı biçimlerde değerlendirilebilir. Yataklar genel olarak yaylı yataklar ve sünger yataklar olarak iki ana kategoriye ayrılır. Ama bu kategoriler de birçok alt kategoriye ayrılarak farklı yatak modellerini ortaya çıkarmaktadır. 

  yatak seçimi,yatak alırken,nasıl yatak almalıyız,
/* */
Çerez Kullanımı