• Ağustos 06, 2019

  Visko mu ? Lateks mi ?

  Bilinmelidir ki uzmanlar visko mu? lateks mi? sorusuna uzmanlar visco yatağı; ''çok yumuşak'', lateks yatağı; ''yumuşak yatak'' olarak tanımlamaktadırlar. Tüm visco yataklar ve lateks yataklar; vücudu çok noktadan temas ederek vücuda uygulanan basıncı azaltırlar.

  visco,lateks,visco yatak,lateks yatak
 • Ağustos 06, 2019

  Biyolojik saatiniz doğru çalışıyor mu?

   

  Kaliteli bir uyku kaliteli bir yaşamın özetidir. Bu konuda yatak seçimi ve uyuduğunuz ortam kadar önemli bir şey daha var: Her gün aynı saatte uyuyup aynı saatte uyanmak.

  biyolojik saat,uyku
 • Ağustos 05, 2019

  Yatak Üretiminde Kullanılan Hammaddeler

  Bucca olarak , taşıdığı eşsiz özellikler sebebiyle, sizler için en üst düzey konforu sağlayacak hammaddelerden biri olarak at yelesini görüyoruz. Siz de at yelesinin özelliklerini öğrendiğiniz zaman bizi daha iyi anlayacaksınız…

  at yelesi, hindistan cevizi lifi, pamuk, paket yay,
 • Ağustos 05, 2019

  Neden Visco yatak tercih etmeliyim ?

  Gün içerisinde ki enerjinizi korumanın yolu, ortopedik, kaliteli ve uyku konforu

  yüksek olan visco yatakta uyumaktır. Doğru yatağı seçerek, omurga, bel ve sırt bölgesindeki kasların doğal eğriliklerini koruyabilir, eklem yanmaların, baş ve ensede ki ağrıları önleyebilir ve yumuşak doku romatizmasına engel olabilirsiniz. En iyi yatağı seçmek, uyku sırasında minimum dönmeyi sağlayarak güne zinde başlamanızı sağlar.

  visco yatak,neden visco,visco
 • Ağustos 05, 2019

  Lateks yatak nedir ? Neden Lateks almalıyım ?

   Lateks Yataklar genel itibariyle (blok) yani sadece lateks dolgu malzemesi ile kullanıldığı gibi paket yay üzeri ya da taşıyıcı olarak yüksek yoğunlukta sünger üzerine  % 25 Lateks uygulanarak kapitone edilmiş yataklardır

  Lateks Yatak Nedir? Neden Tercih Etmeliyim?
/* */
Çerez Kullanımı