• Ağustos 05, 2019

   İyi bir uyku için hazır mısınız?

  Düzenli egzersiz yapın. Sağlıklı yaşam için en az uyku kadar önemli ihtiyaçlardan biridir egzersiz. En basitinden sabah kahvaltıdan önce yapmaya üşendiğiniz sabah koşusu yerine öğle arasında kahvenizi alıp yapacağınız ufak yürüyüşler akşam daha rahat uyumanıza, sabah dinç uyanmanıza yardımcı olur. Ancak gece yatmadan önce yapacağınız spor metabolizmanızı hızlandırır ve tam tersi etki yapar.

  uyku,bucca,sağlıklı uyku,iyi uyku için hazır mısınız
 • Ağustos 05, 2019

  Doğru yatak seçimi NASIL YAPILIR ?

  Yatak markalarını ve çeşitlerini gözden geçirmeden önce, mevcut uyku alışkanlıklarınızı düşünün. Uykusuzluk hikayeniz yoksa, bir yatak seçmeden önce herhangi bir özel düşünceye ihtiyacınız olmayabilir. Kötü uyku, uyku apnesi, kabuslar veya diğer uyku bozukluklarından muzdarip olanlar yatak alışverişi sürecine biraz daha zaman ayırmalıdır. Bozukluğa bağlı olarak, problemleri hafifletmek için özel yatak önerileri alabilirler.

  doğru yatak seçimi,yatak,bucca yatak, yatak seçimi,sağlıklı yatak
 • Ağustos 05, 2019

  Bebeğiniz İçin En İyi Yatak Seçimi

  Uyku ile sağlıklı gelişmenin ve büyümenin ilişkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Çünkü uyku esnasında salgılanan melatonin hormonu sayesinde bağışıklık sistemi güçlenir ve hipofiz bezinin daha fazla büyüme hormonu salgılaması sağlanır. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için kaliteli bir uykuyu kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmesi önem taşır. “En iyi bebek yatağı hangisi?” sorusunun yanıtı ; kaliteli, ergonomik, bebeğinizin fiziksel durumuna uygun ve hijyen açısından temizliğinin kolay olduğu yataklar bebeğiniz için idealdir. 

  bebek yatağı,bebek yatakları,en iyi bebek yatağı
 • Ağustos 05, 2019

  Yeni Doğan Bebeğin Uykusu Kaç Saat Olmalı?

   Bebeklerin ilk doğduğu günlerde onları uyutmak için çok çaba sarf etmenize gerek yoktur. Her bebeğe göre değişiklik gösteren uyku süresi yeni doğan bebeklerde genel olarak uzundur. Gece gündüz farkını bilmeyen bebekler, ilk 2 aylık dönemde sık aralıklarla uyanarak 17-18 saat aralığında uyurlar. 

  uyku,bebek uykusu,yeni doğan bebeğin uykusu,uyku sağlığı,bebek yatakları,bebek yatağı
 • Ağustos 05, 2019

  Ortopedik Yatak Nedir? 

  Son yıllarda, uykunun sağlık açısından önemi konusunda ülkemizde ve dünyada birçok kişinin bilinçlenmesi neticesinde, yatak firmaları da yeni teknolojilerin kullanıldığı birçok yatak modeli üretti. Bu yenilikler arasında bulunan ortopedik yatak, biraz karışık gibi gözükse de aslında oldukça kolay açıklanabilir bir kavramdır.

  Ortopedik Yatak Nedir?,Ortopedik Yatak,yatak, organik yatak
/* */
Çerez Kullanımı