EN ÇOK TERCİH EDİLEN YATAK MODELLERİMİZ

 

Bucca'da en çok tercih edilen lateks yatak ve visco yatak çeşitleridir. Lateks yatak modelleri doğallık ve kullanım ömrü bakımından daha uzun olması sebebiyle visco yatak modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği yatakları alt kısımdan görebilirsiniz.

HomeText

BUCCA YATAK İLE DOĞANIN KUCAĞINDA UYUYUN...

Doğadan ilham alan Bucca, yataklarını organik ve yüksek kaliteli malzemelerden üretir. İnsana ve çevreye saygılı bir tasarım anlayışı benimseyen Bucca’da, her yatak, deneyimli ustalar tarafından el işçiliği ile özenle hazırlanır. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın konforlu uykudan geçtiğini bilen Bucca, müşteri memnuniyetini esas alır. Özellikle At yelesi, Hindistan cevizi lifi, Pamuk ve Lateks gibi doğanın değerli hammaddelerini usta ellerde buluşturarak her yatağı gerçek bir şaheser haline getirir. Sizlere huzurlu ve eşsiz bir uyku deneyimi yaşatır.

Bucca Sleep Collection
HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..