Joi Pamuk Park Bebek Yatağı

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺783,00(KDV Dahil)
₺87,00 'den başlayan taksitlerle

 

  

Baby Joi Park yatağımızda kuş tüyü sünger ve doğal pamuk kullanıyoruz. Yatak yumuşaktır, yükseliği 5 – 6 cm arasındadır ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal Pamuk 3 Kat

Kuş Tüyü Sünger 3 cm

Çift taraflı kulanım

Sertlik – Yumuşak

Yükseklik 5 – 6 cm / 30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir.

 

Garanti Süresi 2 yıl


Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..