Joi Pamuk Park Bebek Yatağı
Joi Pamuk Park Bebek Yatağı
Joi Pamuk Park Bebek Yatağı
Baby Joi Pamuk Park

Joi Pamuk Park Bebek Yatağı

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺783,00(KDV Dahil)
₺87,00 'den başlayan taksitlerle

 

  

Baby Joi Park; yatağımızda kuştüyü sünger ve doğal pamuk kullanıyoruz.

Yatak yumuşaktır,
Yatağın yükseliği 5 – 6 cm arasındadır ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.
 
ÜRÜN İÇERİĞİ
Dış Kılıf :

Yatak İçeriği :

 

Teslimat Süresi :
Kargo Ücreti :
Gönderim Şekli :
Garanti Süresi :
Yatak Yüksekliği :
480gr/m2 Pamuklu Örme Kumaş 

Doğal Pamuk 3 Kat

Kuş Tüyü Sünger 3 cm

3 İş Günü
Ücretsiz Kargo
Özel Ambalaj İçerisinde gönderilir.
2 Yıl
5-6 cm
 
KUMAŞ
Bucca’da kullanılan yeşil renkli kaliteli doğal pamuk kumaşı, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
DOĞAL
Pamuk yataklarda bebek yüzüstü yatsa bile yatak, üstün hava geçirgenliği sayesinde bebeğin nefessiz kalma riskinin azaltılmasına yardımcı olur.
BEBEK
Pamuk ipliğinden imal edilen pamuklu kumaşlar insan sağlığı ve doğada geri dönüşümü bakımından en güvenilir mamüldür.Bunun için kullanım alanı en geniş kumaş cinsidir. Bebekler için doğal yapısı ile hava almasını sağlar ve omurgayı desteklemektedir.
PAMUK
Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
 
Yatağınız 2 yıl süreyle garantimiz kapsamındadır
Garanti ve İade Koşulları