Lathin Bebek Yatağı

4,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺1.169,00(KDV Dahil)
₺129,89 'den başlayan taksitlerle

 

  

Baby Lathin yatağımızda doğal lateks,  32 DNS gri sünger,  hindistan cevizi lifi  ve doğal pamuk kullanıyoruz. Yatağın doğal lateks tarafı orta sertliktedir,hindistan cevizi lifi tarafı serttir. Yükseliği 15 – 16 cm arasındadır ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal Pamuk 1 kat

Doğal Lateks 4 cm

32 DNS Gri Sünger 6 cm

Hindistan Cevizi Lifi 3 cm
Doğal Pamuk 3 kat

Çift taraflı kulanım

Sertlik –doğal lateks  orta sert / hindistan cevizi lifi - sert

Yükseklik 15 – 16 cm / 30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir

 

Garanti Süresi 2 yıl


Doğadan elde edilen lateksin benzersiz ve doğal havalandırma özelliği, vücut ısısını her zaman dengede tutar. Doğal yapısı itibariyle, yatağa antibakteriyel koruma sağlar.

Yüksek mukavemetli yapısı ve elastikiyeti yüksek ortopedik bir konfor sağlar.

Kauçuk ağacının sütünden elde edilen doğal lateks köpürtülerek kalıplara dökülür. Köpüğünde milyonlarca hava kabarcığı oluştuğundan doğal havalandırma sağlayarak nefes alabilir ve terletmez. Lateks ürünlerde mikroorganizmalar, mite'ler yaşayamaz; mantar, küf ve bakteri oluşumu görülmez. Özellikle hassas ve alerjik bünyeler için sağlıklı uyku imkanı sunar.

 

Hindistan cevizi lifinin, sağlam ve dayanıklı olmasının yanısıra, iklimlendirme özelliği de vardır. Hindistan cevizi lifi, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, nem barındırmaz ve kuru bir uyku ortamı sağlar. Vücudun yükünü düzgün bir şekilde dağıtan hindistan cevizi lifi, yataklarda mükemmel bir dolgu malzemesidir.

 

Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.