Pamuk Bebek Yatağı

4,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺1.041,00(KDV Dahil)
₺115,67 'den başlayan taksitlerle

 

  

Baby Pamuk yatağımızda doğal pamuk ve 32 DNS gri sünger kullanıyoruz. Yatağı çift taraflı kullanabilirsiniz. Pamuk tarafı  orta serttir,  gri sünger tarafı serttir. Yükseliği 16 – 17 cm arasındadır. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal Pamuk 3 Kat

32 DNS Gri Sünger 13 cm

Çift taraflı kulanım

Sertlik – doğal pamuk orta sert / gri sünger sert

Yükseklik 16 – 17 cm / 30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir

Garanti Süresi 2 yıl


Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..