Pony Park Bebek Yatağı

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺1.328,00(KDV Dahil)
₺147,56 'den başlayan taksitlerle

  

Baby Pony Park bebek yatakları üretiminde; doğal lateks, at yelesi, hindistan cevizi lifi ve doğal pamuk kullanıyoruz. Baby Pony Park Yatak seçeneğinde çocuğunuza iki ayrı sertlik konforunu sunabilirsiniz. Bir yüzü sert diğer yüzü ise orta serttir. Yükseliği 8cm‘ dir ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal pamuk 1 kat

Hindistan cevizi lifi 1 cm

At yelesi 1 cm

Doğal lateks 4 cm

Doğal pamuk 1 kat

Çift taraflı kullanım

Sertlik- Orta sert ve sert

Yükseklik  6-7 cm

30 Derecede yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir.

Garanti süresi 5 yıl 


At yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile mekanik bir yapı gibi çalışır. Doğal klima görevi gören bu özellik, at yelesinin elastik yapısı ile birleştiğinde size benzersiz bir uyku sunar.  Sizi, sıcak havalarda serin; soğuk havalarda sıcak tutar. Aynı zamanda at yelesi, üzerindeki ağırlık ne kadar olursa olsun, yapısındaki boşluk sayesinde hava sirkülasyonu sağlamaya devam eder. Doğal antibakteriyel özelliğe sahiptir. Ayrıca, at yelesi ham maddesi, hiçbir hayvana zarar vermeden elde edilir.

 

Hindistan cevizi lifinin, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra, iklimlendirme özelliği de vardır. Hindistan cevizi lifi, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, nem barındırmaz ve kuru bir uyku ortamı sağlar. Vücudun yükünü düzgün bir şekilde dağıtan hindistan cevizi lifi, yataklarda mükemmel bir dolgu malzemesidir.

 

Kauçuk ağacının sütünden elde edilen doğal lateks köpürtülerek kalıplara dökülür. Köpüğünde milyonlarca hava kabarcığı oluştuğundan doğal havalandırma özelliği vardır. Bu yatakta yatan kişi nefes alabilir ve terletmez. Lateks ürünlerde mikroorganizmalar, mite'ler yaşayamaz; mantar, küf ve bakteri oluşumu görülmez. Özellikle hassas ve alerjik bünyeler için sağlıklı uyku imkanı sunar.

 

Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra, size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..