Pony Park Bebek Yatağı
Pony Park Bebek Yatağı
Pony Park Bebek Yatağı
Pony Park Bebek Yatağı

Pony Park Yatağı

5,00
Fiyat : ₺1.369,00(KDV Dahil)
₺152,11 'den başlayan taksitlerle

 

  

Pony Park Yatağı; bebek yatakları üretiminde; doğal lateks, at yelesi, hindistan cevizi lifi ve doğal pamuk kullanıyoruz.

Pony Park Yatağı Yatak seçeneğinde çocuğunuza iki ayrı sertlik konforunu sunabilirsiniz. Bir yüzü sert diğer yüzü ise orta serttir.
Yükseliği 7-8 cm‘ dir ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.
 
ÜRÜN İÇERİĞİ
Dış Kılıf :

Yatak İçeriği :

 

 

 

Teslimat Süresi :
Kargo Ücreti :
Gönderim Şekli :
Garanti Süresi :
Yatak Yüksekliği :
480gr/m2 Pamuklu Örme Kumaş 

Doğal pamuk 

Doğal Hindistan Cevizi Lifi

At yelesi

%100 Doğal Lateks 4cm

3 İş Günü
Ücretsiz Kargo
Özel Ambalaj İçerisinde gönderilir.
5 Yıl
7 - 8 cm
 
KUMAŞ
Bucca’da kullanılan yeşil renkli kaliteli doğal pamuk kumaşı, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
COCO
Hindistan cevizi lifinin, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra, iklimlendirme özelliği de vardır. Hindistan cevizi lifi, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, nem barındırmaz ve kuru bir uyku ortamı sağlar. Vücudun yükünü düzgün bir şekilde dağıtan hindistan cevizi lifi, yataklarda mükemmel bir dolgu malzemesidir.
LATEKS
Doğadan elde edilen lateksin benzersiz ve doğal havalandırma özelliği, vücut ısısını her zaman dengede tutar. Doğal yapısı itibariyle, yatağa anti bakteriyel koruma sağlar. Yüksek mukavemetli yapısı ve elastikiyeti ortopedik bir konfor sunar.
PAMUK
Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
 
Yatağınız 5 yıl süreyle garantimiz kapsamındadır
Garanti ve İade Koşulları
/* */
Çerez Kullanımı