1

DOĞAL BEBEK YATAKLARI

Ebeveynler için, çocuklarının huzuru,mutluluğu ve sağlıklı gelişimi en önemli kriterlerdir. Bunun içinde sağlıklı bir uyku gerekmektedir. Sonunda büyümekte olan çocuklarımızın, gece uykusu son derece önemlidir. Sağlıksız ve ucuz yataklarda kullanılan ham maddelerin sağlığı tehdit edici kimyasallar barındırması gece boyunca bu havayı solumaya maruz bırakılan bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Ebeveyn olarak hiçbir şeyi şansa bırakmamayı tercih ederseniz, doğru yerdesiniz. Bucca’da üretilen bebek yatakları hava alabilen ve üstün kaliteye sahip doğal ham maddeler ile üretilmektedir.

DOĞAL BEBEK YATAKLARINI BU ARAMA TERİMLERİYLE BULDUNUZ

Bebek Yatakları , Bebek Yatağı , En iyi bebek yatağı , Bebek Yatağı Tavsiye ,

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..