1

DOĞAL YATAK PEDLERİ

Yüksek kaliteli bir organik ped, kaliteli gece uykusu için önemli bir artıdır. Yatak pedi ile yatağınızı isteklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Pedlerin belirleyici özellikleri yapıldığı malzemelerdir. Ürün yelpazemizde yüksek kaliteli doğal pedler bulunmaktadır. Burada hindistan cevizi lifi, at yelesi, pamuk veya doğal lateks gibi en iyi ham madelerimize sahip yatak pedlerini bulabilirsiniz. Doğal yatak pedlerinde, elastikiyet, görünüm ve konforu optimize etmek için özel bir tasarım geliştirilmiştir.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..