GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI  

www.buccayatak.com.tr web sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

www.buccayatak.com.tr ’ye kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.

www.buccayatak.com.tr siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece www.buccayatak.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

www.buccayatak.com.tr, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  www.buccayatak.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.buccayatak.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu belgede bulunan bilgiler www.buccayatak.com.tr gizlilik ilkesini bildirmektedir.
www.buccayatak.com.tr gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Garanti ve İade Koşullarımız

www.buccayatak.com.tr verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir.   Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Siparişleriniz ortalama 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait kargo referans numarası belirtilmektedir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün ambalajının taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Ambalajda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için ambalajınızı iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Ambalajı hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.buccayatak.com.tr sorumlu değildir.

 

Teslim edilen ambalajda deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği ambalajda herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında ambalajı açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Ambalaj içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. www.buccayatak.com.tr ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.). Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat:

Kargo firmasının görevi www.buccayatak.com.tr yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

 

İade-Değişim

İade veya değişim için www.buccayatak.com.tr içerisinde yer alan hesabım bölümünden iade veya değişim talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetleri birimimiz en kısa süre de size ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır.Yapmış olduğunuz alışveriş türüne bağlı olarak almış olduğunuz ürünün iadesinin bedeli alışverişinizi tamamlamış olduğunuz ödeme kanalı ve yine aynı yöntem ile tarafınıza iadesi gerçekleştirilecektir.

İade işlemi  satışı gerçekleştirilmiş olan ürün firmamıza ulaştıktan sonra 5 iş günü içerisinde toplam tutar iadesi gerçekleştirilmektedir.

Değişim işlemleri alıcı değişim yapmak istediği ürünü kargoya vermesi ile sistemimize otomatik olarak düşmektedir.Ürünün firmamıza ulaşmasından en geç 2 iş günü içerisinde yeni ürünün kargolama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Değişim olan ürünlerin arasında oluşabilecek olan fiyat farkı havale-EFT veya kapıda kredi kartı-kapıda nakit ödeme tahsil edilmektedir.

Yanlış ölçü sipariş edilmesi gibi durumlarda tüm kargo ücreti ve oluşabilecek bütün masraflar alıcıya aittir.

Ayrıntılı bilgi için 0850 733 0870 numaralı telefondan bizlere ulaşarak veya 08:00-22:00 saatleri arasında canlı destek müşteri hizmetlerine yazarak bilgi alabilirsiniz.

 

Sipariş ve Teslimat

Ürününüz siparişinizi takiben; Türkiye’nin her bölgesine, stok durumu ve siparişin verildiği saate göre 2 iş günü içerisinde ürün kargoya teslim edilmektedir. Ancak kötü hava şartlarında, resmi tatillerde, grev/lokavt gibi durumlarda ve pazar günlerinde ürün gönderimi yapılamamaktadır.

Türkiye sınırları içerisinde yer alan İl veya ilçe merkezleri için teslimat en fazla 3 iş güün içerisinde sağlanmaktadır.

Kargo ile gönderim sınırları dışarısında kalan köy,mezra,sınır ilçeleri için mobil olarak gönderim sağlanmaktadır bu gibi durumlar da ek ücret karşılığı teslimat sağlanmaktadır.

Mobil teslimat yapılan bölgelere kargo araçları haftanın belirli günleri ve hafta da 1 kez teslimata çıkmaktadır bu gibi durumlarda kargo teslimat süresi 7 iş günüdür.

Teslimat yapılamayan bölgelerde alıcının kargoyu en yakın kargo şubesinden alması gerekmektedir.

 

385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait faturayı ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

 

İade İşleminiz Gerçekleştiğinde:

İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. www.buccayatak.com'nin bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.