H&C Blok Organik Yatak

4,67
Para Puan : 0
Fiyat : ₺6.892,00(KDV Dahil)
₺765,78 'den başlayan taksitlerle

 

  

H&C Blok Organik yatağımızın ortasında 16 cm‘ lik doğal blok lateks kullandık ve üzerine gerçek at yelesi, hindistan cevizi lifi ve doğal pamuk ekledik. Yatak orta sertliktedir, yükseliği 22-23 cm arasındadır ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.

 

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

Doğal Pamuk 1 Kat

 

Hindistan Cevizi Lifi 1 cm

At Yelesi 1 cm

Doğal Blok Lateks 16 cm

At Yelesi 1 cm

Hindistan Cevizi Lifi 1 cm

Doğal Pamuk 1 Kat

Çift taraflı kulanım Sertlik – orta sert / Yükseklik 22- 23 cm /  

30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir

Garanti Süresi 5 yıl

 

At yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile mekanik bir yapı gibi çalışır. Doğal klima görevi gören bu özellik, at yelesinin elastik yapısı ile birleştiğinde size benzersiz bir uyku sunar.  Sizi, sıcak havalarda serin; soğuk havalarda sıcak tutar. Aynı zamanda at yelesi, üzerindeki ağırlık ne kadar olursa olsun, yapısındaki boşluk sayesinde hava sirkülasyonu sağlamaya devam eder. Doğal antibakteriyel özelliğe sahiptir. Ayrıca, at yelesi ham maddesi, hiçbir hayvana zarar vermeden elde edilir.

 

Hindistan cevizi lifinin, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra, iklimlendirme özelliği de vardır. Hindistan cevizi lifi, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, nem barındırmaz ve kuru bir uyku ortamı sağlar. Vücudun yükünü düzgün bir şekilde dağıtan hindistan cevizi lifi, yataklarda mükemmel bir dolgu malzemesidir.

 

Kauçuk ağacının sütünden elde edilen doğal lateks köpürtülerek kalıplara dökülür. Köpüğünde milyonlarca hava kabarcığı oluştuğundan doğal havalandırma sağlayarak nefes alabilir ve terletmez. Lateks ürünlerde mikroorganizmalar, mite'ler yaşayamaz; mantar, küf ve bakteri oluşumu görülmez. Özellikle hassas ve alerjik bünyeler için sağlıklı uyku imkanı sunar.

 

Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.