Horsens Premier Doğal Yatak

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺4.188,00(KDV Dahil)
₺465,33 'den başlayan taksitlerle

 

  

Horsens Premier yatağımızda bol miktarda gerçek at yelesini kullandık ve doğal pamuk, hindistan cevizi lifi ile birleştirdik. Yatağı çift taraflı kullanabilirsiniz. 3 katlı pamuk tarafı orta sertlikte diğer yüzü ise  serttir. Yatağın yüksekliği 38- 40 cm arasındadır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal Pamuk 3 Kat

Kuş Tüyü Sünger 3 cm

Hindistan Cevizi Lifi 1 cm

Doğal Pamuk 1 Kat

At Yelesi 3 cm

Hindistan Cevizi Lifi 1 cm

32 DNS Gri Sünger 3 cm

Paket Yay 18 cm

32 DNS Gri Sünger 3 cm

Hindistan Cevizi Lifi 1 cm

Doğal Pamuk 2 kat

Çift taraflı kulanım

Sertlik – Doğal pamuk 3 Kat – orta sert / Doğal Pamuk 2 Kat sert

Yükseklik 38 – 40 cm

Garanti Süresi 5 yıl


At yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile mekanik bir yapı gibi çalışır. Doğal klima görevi gören bu özellik, at yelesinin elastik yapısı ile birleştiğinde size benzersiz bir uyku sunar.  Sizi, sıcak havalarda serin; soğuk havalarda sıcak tutar. Aynı zamanda at yelesi, üzerindeki ağırlık ne kadar olursa olsun, yapısındaki boşluk sayesinde hava sirkülasyonu sağlamaya devam eder. Doğal anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Ayrıca, at yelesi ham maddesi, hiçbir hayvana zarar vermeden elde edilir.

 

Hindistan cevizi lifinin, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra, iklimlendirme özelliği de vardır. Hindistan cevizi lifi, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, nem barındırmaz ve kuru bir uyku ortamı sağlar. Vücudun yükünü düzgün bir şekilde dağıtan hindistan cevizi lifi, yataklarda mükemmel bir dolgu malzemesidir.

 

Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.

 

Paketlenmiş (Torba) yay sistemi: Yay sarmallarının torbacıklar içerisine yerleştirilip, birleştirilmesi ile ayrı ayrı ve bağımsız hareket edebilmesi özelliğini sağlar. Bu sistem insan vücuduna daha hızlı uyumu ve ağırlık merkezlerinin farklı basınç noktalarına dağılımını mümkün kılar. Sargı yaylar birbirlerine değmediği için sürtünme sesini, manyetik alanı ve statik elektriğin oluşmamasını, farklı ağırlık merkezlerinin oluşması durumunda (eşlerin farklı vücut ağırlıklarında olması) eşit dağılımı, Omurga ve İskelet sisteminin bilhassa kalça ve omuz kısımlarının desteklenmesi, dolaşım sisteminin rahatlamasını, sonuç olarak uyku ve dinlenme kalitenizin en yüksek seviyeye çıkmasını sağlar. “ Zone “ (bölgesel) adı verilen diğer bir sistem ise ağırlık merkezlerinin farklılığını en az seviyeye düşürerek, en iyi uyku ve dinlenme imkanını size sunar. 

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..