Juliet Visco Yatak

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺2.060,00(KDV Dahil)
₺228,89 'den başlayan taksitlerle

 

Juliet yatağımızda paket yay, doğal pamuk ve visco yu buluşturduk. Yatak orta sertliktedir, yükseliği 30 – 31 cm arasındadır ve tek taraflı kullanılabilir.
ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal Pamuk 3 Kat

75 DNS Visco 6 cm 

32 DNS Gri Sünger 3 cm 

Paket Yay 18 cm 

32 DNS Gri Sünger 3 cm 

Tek taraflı kullanım 

Sertlik – orta sert

Yükseklik 30 – 31 cm 

30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir

Garanti Süresi 5 yıl

 
 
Visco elastik malzeme ilk kez Dünya'da Amerikan Uzay Araştırma Kurumu(NASA) tarafından kullanılmıştır. Vücuda uygulanan basıncın azaltılması amacı ile kullanılan bu malzeme, açık hücre üretim teknolojisi sayesinde vücut işi ve basıncına duyarlı olması nedeni ile yatak sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Visco yatak; uyku sırasındaki dönüş sayısını 2/3 oranında azaltarak derin uyku süresinin uzatır, uyku konforunuzu arttırarak güne zinde başlamanızı sağlar. Gözle görülemeyecek milyarlarca hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinde bulunan hareket kabiliyeti ile ısıya ve ağırlığa duyarlıdır. Visco yataklar, elastik maddenin bu özelliği ile temas halinde olduğu kütlenin yanı vücudunuzun şeklini alır ve size uyku pozisyonunda kusursuz bir uyum sağlayabilir.
 
Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
 
Paketlenmiş ( Torba) yay sistemi: Yay sarmallarının  torbacıklar içerisine yerleştirilip, birleştirilmesi ile ayrı ayrı ve  bağımsız hareket edebilmesi özelliğini sağlar. Bu sistem insan vücuduna  daha hızlı uyumu ve ağırlık merkezlerinin farklı basınç noktalarına dağılımını mümkün kılar. Sargı yaylar birbirlerine değmediği için sürtünme sesini, manyetik alanı ve statik elektriğin oluşmamasını, farklı ağırlık  merkezlerinin oluşması durumunda  (eşlerin farklı vücut ağırlıklarında olması ) eşit dağılımı, Omurga ve İskelet sisteminin bilhassa kalça ve omuz kısımlarının desteklenmesi, dolaşım sisteminin rahatlamasını sonuç olarak uyku ve dinlenme kalitenizin en yüksek seviyeye çıkmasını sağlar. “ Zone “  (bölgesel) adı verilen diğer bir sistem ise ağırlık merkezlerinin farklılığını en az seviyeye düşürerek, en iyi uyku ve dinlenme imkanını size sunar.