Lastikli Sıvı Geçirmez Alez
Lastikli Sıvı Geçirmez Alez
Lastikli Sıvı Geçirmez Alez
Lastikli Sıvı Geçirmez Alez

Lastikli Sıvı Geçirmez Alez

0,00
Fiyat : ₺259,00(KDV Dahil)
₺28,78 'den başlayan taksitlerle

lastikli Yatak Alezi – Yatak Koruyucu

Sıvı geçirmez dokusuyla pamuk kumaş seçeneklerine sahip yatak koruyucular (alezler) sıvıyı hapseden kumaş özelliğiyle size eşsiz bir uyku sağlar. Öte yandan bebek, çocuk, tek kişilik ve çift kişilik olarak üretilen bu yatak alezi ürünler birçok ölçüde olarak her açıdan lastikli yatak alezi olarak son derece fonksiyonel olmayı sürdürmekte.

 

Birçok ölçüleriyle karşımıza çıkan söz konusu bu ürünün her halükarda gerçekten de sıra dışı niteliklerine bağlı olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir.

 

Pamuk yüzeyi ve sıvı geçirmeyen özelliğiyle Lastikli yatak alezi sıvıyı bloke ederek her açıdan yatağın kirlenmesini engellemektedir. Beyaz renk kumaş özelliği bulunan yatak alezi üstelik ekonomik fiyat garantisine dayanarak üretilmiştir.

 

Yıkama Talimatı

Tam 60 derece sıcaklığa kadar dayanıklı olup kuru temizleme ve ekstra temizlik malzemeleri kullanmaya gerek kalmadan pamuk üretilmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri çerçevesinde aktarıldığı zaman gerçekten de yaygın olarak tercih edilen ürünlerden biri olarak önem teşkil ettiğini gerçekten de dile getirmemiz mümkün kılınacaktır. Bu da her açıdan söz konusu ürünün tamamen ayrıcalık teşkil eden niteliğiyle üretildiğini ele almak adına önemli bir noktadır.

 

Her açıdan aktarılmaya devam edilen bütün bu sıra dışı niteliklerine dayanarak gerçekten de kesintisiz olarak en iyi koşullarda Lastikli yatak alezi özelliğinin sizi beklediğini ele almamız gerekecektir.

Bu Ürünü Satın Alanlar Bunları da Tercih Ettiler !
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/* */
Çerez Kullanımı