Mila Slim Lateks Yatak
Mila Slim Lateks Yatak
Mila Slim Lateks Yatak
Mila Slim Lateks Yatak
Mila Slim Lateks Yatak
Mila Slim Lateks Yatak
Mila Slim

Mila Slim Lateks Yatak

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺2.644,00(KDV Dahil)
₺293,78 'den başlayan taksitlerle

 

  

Mila Slim Lateks yatağımızın üst katmanında 8cm‘ lik doğal lateks kullanılmıştır, alt katmanında ise 9cm 100dns visco katman kullanılmıştır.

Lateks tarafı orta sertliktedir, visco tarafı yumuşak olarak geçmektedir. Yükseliği 27-28 cm arasındadır ve çift taraflı kullanılabilir.

Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.
ÜRÜN İÇERİĞİ
Dış Kılıf :

Yatak İçeriği :

 

 

Teslimat Süresi :
Kargo Ücreti :
Gönderim Şekli :
Garanti Süresi :
Yatak Yüksekliği :
480gr/m2 Pamuklu Örme Kumaş 

Doğal Lateks Katman 8cm

Soft Sünger 32Dns 10cm

Visco Katman 100dns 9cm

3 İş Günü
Ücretsiz Kargo
Presli Kutu İçerisinde gönderilir.
2 Yıl
27-28 cm
 
LATEKS

Doğadan elde edilen lateksin benzersiz ve doğal havalandırma özelliği, vücut ısısını her zaman dengede tutar. Doğal yapısı itibariyle, yatağa anti bakteriyel koruma sağlar. Yüksek mukavemetli yapısı ve elastikiyeti ortopedik bir konfor sunar.

 

VİSCO
 
Visco elastik malzeme ilk kez Dünya'da Amerikan Uzay Araştırma Kurumu(NASA) tarafından kullanılmıştır. Vücuda uygulanan basıncın azaltılması amacı ile kullanılan bu malzeme, açık hücre üretim teknolojisi sayesinde vücut işi ve basıncına duyarlı olması nedeni ile yatak sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Visco yatak; uyku sırasındaki dönüş sayısını 2/3 oranında azaltarak derin uyku süresinin uzatır, uyku konforunuzu arttırarak güne zinde başlamanızı sağlar. Gözle görülemeyecek milyarlarca hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinde bulunan hareket kabiliyeti ile ısıya ve ağırlığa duyarlıdır. Visco yataklar, elastik maddenin bu özelliği ile temas halinde olduğu kütlenin yanı vücudunuzun şeklini alır ve size uyku pozisyonunda kusursuz bir uyum sağlayabilir.
KARGO
Ürünümüz presli ve özel kutular ile antibakteriyel şekilde  adreslerinize sevk edilmektedir. 
KUMAŞ
Bucca’da kullanılan yeşil renkli kaliteli doğal pamuk kumaşı, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
 
Yatağınız 2 yıl süreyle garantimiz kapsamındadır
Garanti ve İade Koşulları
Bu Ürünü Satın Alanlar Bunları da Tercih Ettiler !