Mila Slim Lateks Yatak

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺2.648,00(KDV Dahil)
₺294,22 'den başlayan taksitlerle

 

  

Mila Slim yatağımızda doğal lateks, 32 DNS Gri sünger ve 100 DNS visco kullanıyoruz. Yatağın yükseliği 27 – 28 cm arasındadır ve çift taraflı kullanılabilir. Lateks tarafı orta serttir Visco olan diğer yüzü ise yumuşaktır. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.
ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal Lateks 8 cm 

32 DNS Gri Sünger 10 cm 

100 DNS Visco 9 cm

Çift taraflı 

Sertlik – lateks orta – visco – yumuşak

Yükseklik 27 – 28 cm / 30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir

Garanti Süresi 2 yıl

Doğadan elde edilen lateksin benzersiz ve doğal havalandırma özelliği, vücut ısısını her zaman dengede tutar. Doğal yapısı itibariyle, yatağa antibakteriyel koruma sağlar.
Yüksek mukavemetli yapısı ve elastikiyeti ortopedik bir konfor sunar.
Kauçuk ağacının sütünden elde edilen doğal lateks köpürtülerek kalıplara dökülür. Köpüğünde milyonlarca hava kabarcığı oluştuğundan doğal havalandırma sağlayarak nefes alabilir ve terletmez. Lateks ürünlerde mikroorganizmalar, mite'ler yaşayamaz; mantar, küf ve bakteri oluşumu görülmez. Özellikle hassas ve alerjik bünyeler için sağlıklı uyku imkanı sunar.
 
Visco elastik malzeme ilk kez Dünya'da Amerikan Uzay Araştırma Kurumu(NASA) tarafından kullanılmıştır. Vücuda uygulanan basıncın azaltılması amacı ile kullanılan bu malzeme, açık hücre üretim teknolojisi sayesinde vücut işi ve basıncına duyarlı olması nedeni ile yatak sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Visco yatak; uyku sırasındaki dönüş sayısını 2/3 oranında azaltarak derin uyku süresinin uzatır, uyku konforunuzu arttırarak güne zinde başlamanızı sağlar. Gözle görülemeyecek milyarlarca hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinde bulunan hareket kabiliyeti ile ısıya ve ağırlığa duyarlıdır. Visco yataklar, elastik maddenin bu özelliği ile temas halinde olduğu kütlenin yanı vücudunuzun şeklini alır ve size uyku pozisyonunda kusursuz bir uyum sağlayabilir.