Mirella Visco Yatak

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺1.610,00(KDV Dahil)
₺178,89 'den başlayan taksitlerle

 

  

Mirella yatağımızda 100 DNS visco ve 32 DNS gri süngeri kullanıyoruz.

Yatağın yükseliği 21 – 22 cm arasındadır ve çift taraflı kullanılabilir. Visco tarafı yumuşaktır  gri sünger olan diğer yüzü sert.

Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman cıkartılabilir ve 30 derecede yıkanılabilir.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

100 DNS Visco 9 cm

32 DNS Gri Sünger 13 cm

Çift taraflı kulanım

Sertlik – visco yumuşak / gri sünger – sert

Yükseklik 21 – 22 cm / 30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir

Garanti Süresi 2 yıl

 

Visco elastik malzeme ilk kez Dünya'da Amerikan Uzay Araştırma Kurumu(NASA) tarafından kullanılmıştır. Vücuda uygulanan basıncın azaltılması amacı ile kullanılan bu malzeme, açık hücre üretim teknolojisi sayesinde vücut işi ve basıncına duyarlı olması nedeni ile yatak sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Visco yatak; uyku sırasındaki dönüş sayısını 2/3 oranında azaltarak derin uyku süresinin uzatır, uyku konforunuzu arttırarak güne zinde başlamanızı sağlar. Gözle görülemeyecek milyarlarca hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinde bulunan hareket kabiliyeti ile ısıya ve ağırlığa duyarlıdır. Visco yataklar, elastik maddenin bu özelliği ile temas halinde olduğu kütlenin yanı vücudunuzun şeklini alır ve size uyku pozisyonunda kusursuz bir uyum sağlayabilir.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..