Paket Yaylı Lateks Yatak

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺3.670,00(KDV Dahil)
₺407,78 'den başlayan taksitlerle

 

Paket Yaylı Lateks yatağımızda paket yayı, doğal pamuğu, hindistan cevizi lifini ve lateksi bir arada buluşturduk. Yatak orta sertliktedir, yükseliği 30 – 32 cm arasındadır ve tek taraflı kullanılabilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal Pamuk 3 Kat

Doğal Lateks 4 cm

Hindistan Cevizi Lifi 1 cm

32 DNS Gri Sünger 3 cm

Paket Yay 18 cm

32 DNS Gri Sünger 3 cm

Tek taraflı kulanım

Sertlik – orta sert

Yükseklik 30 – 32 cm

Garanti Süresi 5 yıl


Hindistan cevizi lifinin, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra, iklimlendirme özelliği de vardır. Hindistan cevizi lifi, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, nem barındırmaz ve kuru bir uyku ortamı sağlar. Vücudun yükünü düzgün bir şekilde dağıtan hindistan cevizi lifi, yataklarda mükemmel bir dolgu malzemesidir.

 

Kauçuk ağacının sütünden elde edilen doğal lateks köpürtülerek kalıplara dökülür. Köpüğünde milyonlarca hava kabarcığı oluştuğundan doğal havalandırma sağlayarak nefes alabilir ve terletmez. Lateks ürünlerde mikroorganizmalar, mite'ler yaşayamaz; mantar, küf ve bakteri oluşumu görülmez. Özellikle hassas ve alerjik bünyeler için sağlıklı uyku imkanı sunar.

 

Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.

 

Paketlenmiş ( Torba) yay sistemi: Yay sarmallarının  torbacıklar içerisine yerleştirilip, birleştirilmesi ile ayrı ayrı ve  bağımsız hareket edebilmesi özelliğini sağlar. Bu sistem insan vücuduna  daha hızlı uyumu ve ağırlık merkezlerinin farklı basınç noktalarına dağılımını mümkün kılar. Sargı yaylar birbirlerine değmediği için sürtünme sesini, manyetik alanı ve statik elektriğin oluşmamasını, farklı ağırlık  merkezlerinin oluşması durumunda  (eşlerin farklı vücut ağırlıklarında olması ) eşit dağılımı, Omurga ve İskelet sisteminin bilhassa kalça ve omuz kısımlarının desteklenmesi, dolaşım sisteminin rahatlamasını, sonuç olarak uyku ve dinlenme kalitenizin en yüksek seviyeye çıkmasını sağlar. “ Zone “  (bölgesel) adı verilen diğer bir sistem ise ağırlık merkezlerinin farklılığını en az seviyeye düşürerek, en iyi uyku ve dinlenme imkanını size sunar.