1

PARK BEBEK YATAKLARI

Yeni doğan bir bebek günde ortalama 18 saatini uyuyarak geçirir. Dolayısıyla doğru bebek yatağı seçimi çok önemlidir.İlk olarak yatağın güçlü olması önemli bir rol oynar. Doğumdan sonra, bir bebeğin omurgası henüz yetişkinlerde olduğu gibi tipik S şekline sahip değildir. Ormurgaları yıllar sonra gelişir. Kafa ve omuzlar, yaşamın ilk yıllarında neredeyse aynı genişliktedir. Vücudun en ağır kısmı olan kafatası yatağa 2-3 cm'den daha fazla batmamalıdır. Bebeğinizin gelişimini en iyi şekilde desteklemek için yatak sağlam ve elastik olmalıdır. Bebek yatağı sadece sağlıklı bir uyku için değil, aynı zamanda bebeklerinizin ilk ayakta durma girişimlerini de önemli ölçüde etkilemektedir.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..