1

PREMIUM ORGANİK YATAK SERİSİ

Uyku kalitemizde  yataklar belirgin bir rol oynamaktadır. Yatağın size en iyi kalitede uyku ve konfor sunmasını istiyorsanız organik yataklar doğru bir seçimdir. Premium yataklarımızı üretirken,  sizlere sadece en iyi ham madedelerimizi sunarız. At yelesi, hindistan cevizi lifi, doğal lateks ve pamuk gibi % 100 doğal ürünlerden elde edilen malzeme bileşimi, size unutulmaz bir uyku deneyimi sağlayacaktır. Tercihiniz yumuşak veya sert bir yatak ise premium organik yatak modellerimizde size en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Usta ellerden çıkan premium organik yataklar sizler için özenle hazırlanmaktadır.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..