Visco Bebek Yatağı
Visco Bebek Yatağı
Visco Bebek Yatağı
Visco Bebek Yatağı
Visco Bebek Yatağı
Sweety Visco

Visco Bebek Yatağı

3,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺1.192,00(KDV Dahil)
₺132,44 'den başlayan taksitlerle

 

Sweety Visco; yatağımızda 65 DNS visco kullanıyoruz.

Yatak orta sertliktedir,
yükseliği 14 – 15 cm arasındadır ve tek taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman cıkartılabilir ve 30 derecede yıkanalabilir.
 
ÜRÜN İÇERİĞİ
Dış Kılıf :

Yatak İçeriği :

 

Teslimat Süresi :
Kargo Ücreti :
Gönderim Şekli :
Garanti Süresi :
Yatak Yüksekliği :
480gr/m2 Pamuklu Örme Kumaş 

Visco Katman 4cm  75Dns

Soft Sünger 32Dns 10cm

3 İş Günü
Ücretsiz Kargo
Özel Ambalaj İçerisinde gönderilir.
2 Yıl
14-15 cm
 
KUMAŞ
Bucca’da kullanılan yeşil renkli kaliteli doğal pamuk kumaşı, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
VİSCO
Visco yatak; uyku sırasındaki dönüş sayısını 2/3 oranında azaltarak derin uyku süresinin uzatır, uyku konforunuzu arttırarak güne zinde başlamanızı sağlar. Gözle görülemeyecek milyarlarca hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinde bulunan hareket kabiliyeti ile ısıya ve ağırlığa duyarlıdır.
BEBEK
Gözle görülemeyecek milyarlarca hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinde bulunan hareket kabiliyeti ile ısıya ve ağırlığa duyarlıdır. Visco yataklar, elastik maddenin bu özelliği ile temas halinde olduğu kütlenin yanı vücudunuzun şeklini alır ve size uyku pozisyonunda kusursuz bir uyum sağlayabilir.
PAMUK
Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
 
Yatağınız 2 yıl süreyle garantimiz kapsamındadır
Garanti ve İade Koşulları
Bu Ürünü Satın Alanlar Bunları da Tercih Ettiler !