Visco Soft

Fiyat : ₺890,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺623,00(KDV Dahil)
* ₺69,22 'den başlayan taksitlerle

Visco Soft yatak pedinde kuş tüyü sünger ve 70 DNS visco kullanıyoruz. Yatak pedi yumuşaktır, yükseliği 7 cm‘ dir ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman cıkartılabilir ve 30 derece yıkanılabilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

70 DNS Visco 2 cm
Kuş Tüyü Sünger 5 cm
Çift taraflı kulanım
Sertlik – yumuşak
Yükseklik 7 cm
30 Derecede Yıkanabilir fermuarlı kumaşa sahiptir
Garanti Süresi 2 yıl

 

Visco elastik malzeme ilk kez Dünya'da Amerikan Uzay Araştırma Kurumu(NASA) tarafından kullanılmıştır. Vücuda uygulanan basıncın azaltılması amacı ile kullanılan bu malzeme, açık hücre üretim teknolojisi sayesinde vücut işi ve basıncına duyarlı olması nedeni ile yatak sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Visco yatak; uyku sırasındaki dönüş sayısını 2/3 oranında azaltarak derin uyku süresinin uzatır, uyku konforunuzu arttırarak güne zinde başlamanızı sağlar. Gözle görülemeyecek milyarlarca hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinde bulunan hareket kabiliyeti ile ısıya ve ağırlığa duyarlıdır. Visco yataklar, elastik maddenin bu özelliği ile temas halinde olduğu kütlenin yanı vücudunuzun şeklini alır ve size uyku pozisyonunda kusursuz bir uyum sağlayabilir.

Bu Ürünü Satın Alanlar Bunları da Tercih Ettiler !
HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..