1

BEBEK YASTIKLARI

Bebek yastığı, bebeğinizin kafasında en iyi ısı dengesini sağlamasının yanı sıra ideal hava dolaşımını da sağlar. Bu, uyku sırasında çocuğunuzun için mükemmel ergonomik duruş oluşturur. Bu nedenle bir bebek yastığı sadece bebeğinizin kafasını desteklemez, aynı zamanda bir çok amaca hizmet eder. Özellikle bebeklerde yastık seçimi çok önemlidir. Yeni doğmuş bebekler için ince bir yastık öneririz. Bucca’nın kullandığı bebek yastıkları ideal inceliktedir.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..