1

ViSCO YATAKLAR

"Hafızalı yatak" olarak da bilinen Visco yatak modellerinin çekirdeğinde özel bir termoelastik polimer köpük bulunur.  Bu teknolojinin ne kadar yenilikçi ve verimli olduğunu kanıtlayan NASA için özel olarak geliştirilmiştir. Visco köpüğün özel bileşimi malzemenin ısı ve ışık basıncı altında bile çalışmasına izin verir ve vücut yumuşak bir şekilde yatağın şeklini alır. Visco’ nun bu şekilde form alması eklemler ve omurga için idealdir. Böylece tüm vücut, gece boyunca en iyi şekilde korunur. Bu özellikleri sayesinde Visco yataklar, ortopedik yatak sektöründe uzunca bir süredir kullanılmaktadır.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..