1

EN İYİ YATAK HANGİSİDİR ?

Bir çok insan kendisine en uygun yatağı bulabilmek adına araştırmalar yapar. Hangi yatak en iyidir sorusunun cevabı çok kolay değildir. Cevap kişinin kilosuna, uyku pozisyonuna, vücut şekline ve özel ihtiyaçlarının (Kronik rahatsızlık ,doktor tavsiyesi,vs) bir arada değerlendirilmesiyle belirlenir. Sonuç olarak her insanın anatomik yapısı,çalışma temposu,buna bağlı olarak yorgunluğu farklılık göstermektedir. Tercihler ve bütçe göz önünde bulundurulduğunda yatak seçimi son derece önemli bir hale gelir.


YATAK SEÇERKEN ONLINE ANKETLERİ UNUTUN ?

Markalar ve tüketiciler, online anket testleri ile doğru yatağın bulunmasını iddia etmesine rağmen, size en uygun yatağı bulmanıza yardımcı olacak sihirli bir anket ya da test maalesef yoktur! Mağazalarda dokunarak,oturarak ya da 5-10 dk aralığında uzanarak ,ilk etapta mükemmel bir konfor sağladığı düşünülerek seçilen yatak, çoğunlukla doğru yatak olmamaktadır. Bir diğer yöntem olan internet üzerinden yatak alma fikri son derecede ürkütücü gelebilir. Aksine, en iyi deneyim kullandıkça ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle tercih edilen markanın tüm yataklarda koşulsuz deneme süresi ön görmesi çok önemlidir.Buna bağlı olarak kişi aldığı yatağın kendine uygun olmadığı kanaatine vardığında yatak değişimi ya da iade talep etmesi ve markanın bunu koşulsuz sağlayabilmesi son derece önemlidir.

Bucca Sleep Collection
HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..