1

YATAK PEDİ NEDİR ?

Basit bir anlatımla yatak pedi ince bir yataktır diyebiliriz. Markaya ve malzemeye bağlı olarak, yaklaşık 4 cm -13 cm kalınlığındadır. Mevcut bir yatağın üzerinde, düz bir zeminde,kanepe üzerinde veya direkt yerde kullanılabilir. İhtiyaçlara bağlı olarak, içeriği farklı malzemelerden üretilir. Normal bir yatağın aksine, pedler bir destekleyici özelliğe sahip değildir. Yatak pedi,bir yatağın özelliklerini desteklemeli hatta iyileştirilmelidir. Buna bağlı olarak öncelikle uyku kalitesini arttırmaya yarayan aynı zamanda hijyen sağlayan bir çözümdür. Yatak üzerinde kullanılan ped, yatağın kirlenmesini engelleyerek kullanım ömrünü de uzatır. Yatak Pedleri, tek kişilik ve çift kişilik ölçüde üretildiği gibi isteğe bağlı olarak özel ölçülerde de üretilir. Yatağınızın kalitesini bir yatak pedi ile yükseltmek istiyorsanız, hangi yatak pedinin mevcut yatağınız ile uyumlu olduğunu ve gereksinimleriniz neticesinde kilonuz ile uyumlu bir yatak pedi olup olmadığından emin olun.

Bucca Sleep Collection
HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..