1

VİSCO YATAK PEDLERİ

Visco Pedler, vücuda iyi adapte olmaları ile karakterize edilir. Visco  genellikle uyku sırasında üşüyen insanlar için çok daha uygundur. Yan,yüz üstü,sırt üstü . yatış pozisyonunuz ne olursa olsun visco pedler son derece uygun bir şeçim olacaktır. Bel ağrısı, bel problemleri veya fıtık rahatsızlığı olan kişlerde kilolarına uygun katmanda ve yoğunlukta bir visco ped tercih etmeleri konforlarını daha da arttıracaktır.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..