1

YORGAN ÇEŞİTLERİ

Huzurlu ve her şeyden önce sağlıklı bir uyku için doğru yorgan seçimi çok önemlidir. Soğuk havalarda sizi sıcak tutmalı ve yaz aylarında ise terletmeyecek bir yapıda olması gerekmektedir. Yorgan temel olarak bir kumaştan ve bir dolgudan oluşur. Hem kumaşın hem de dolgu maddesinin yapısı değişkendir. Bucca’nın kullandığı yorganlar 100 % doğaldır. Seçenekler arasında hem pamuk yorgan hem de yün yorganı bulabilirsiniz.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..