1

YASTIKLAR VE YORGANLAR

Hayatımızın üçte birini uykuda geçiriyoruz. Uyku problemlerini, sırt ve boyun ağrılarını önlemek için iyi bir yatak tek başına yeterli olmayıp, doğru ve kaliteli bir yastık ile desteklenmelidir. Doğru yastık seçimi sağlıklı bir uyku için esastır. Yastık seçeneklerinden sizlere en uygun olanı belirlemek için bizlerden de destek alabilirsiniz.
İnsanlar, tarih boyunca uyurken kendilerini soğuktan korumak için hayvan postları kullanırdı. Günümüzde bunların yerini modern yorganlar almıştır. Bir yorganın en önemli görevi kişinin vücut sıcaklığını çevreye dengeli olarak dağıtabilmesidir. Doğal yorgan çeşitleri hava ve nem sirkülasyonu sağlamasının yanında, her daim size rahat bir uyku ortamı oluşturur. Doğal yorganlar pamuk ve yünden üretilir. yaşanan bölge ve iklim koşulları da gözetilerek doğru yorgan tercihi yapılmadır. Ilıman iklimlerde pamuk yorgan yeterli olurken, daha soğuk iklimlerde yün yorgan tercih edilmelidir

Bucca Sleep Collection

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..