Blog Başlık

 • Mayıs 04, 2020

  Ankilozan spondilit, zamanla omurganızdaki (omurlar) bazı küçük kemiklerin kaynaşmasına neden olabilen enflamatuar bir hastalıktır. Bu kaynaştırma, omurgayı daha az esnek hale getirir ve ileriye dönük bir duruşla sonuçlanabilir.

  Kaburgalar etkilenirse, derin nefes almak bile zorlaşır.

  ankilozan spondilit, ankilozan spondilit belirtileri, ankilozan spondilit hastaları için en iyi yatak
 • Mayıs 02, 2020

  Skolyoz, omurganın ergenlik döneminden önce büyümeye başlama sırasında görülen ve çok sık ortaya çıkan yan omurga eğriliğidir.

  Skolyoz serebral palsi ve kas distrofisi gibi durumlardan meydana gelebilirken, çoğu skolyozun ise nedeni bilinmemektedir

  skolyoz, skolyoz hastaları nasıl yatak tercih etmelidir
 • Mart 20, 2020

  Çin'i harap eden ve dünyayı cevaplar için karıştırmaya bırakan koronavirüs salgını, bağışıklık sistemlerimizi inşa etmede uykunun oynadığı önemli rolü de güçlendirdi.

  Özetle: Sürekli olarak iyi bir gece uykusu aldığımızdan emin olmak, bağışıklığımızı iyileştirmenin ve virüslere ve hastalıklara karşı savunmanın en iyi yollarından biridir. Uyku doğal bir bağışıklık güçlendiricidir.

  uyku, bağışıklık
 • Mart 10, 2020

  Kalite kelimesi sözlüklerde "üstün" ve "nitelikli" olarak geçer. Peki Bir Yatağı Kaliteli ve Pahalı Yapan Nedir? Eğer bir yatak kaliteli yatak sınıfında ise diğer yataklardan üstün özelliklere sahip olmalı ve daha nitelikli bir yatak olmalı. Kaliteli, Daha Kaliteli ve En kaliteli terimleri yatak firmalarında kullanılan sık duyacağınız terimlerden biridir. Standart bir yatakta sadece sünger kullanılıyor. Bu yatak ile kıyaslanan diğer yatakta süngerin üzerine visco yerleştiriliyor. 

  yatak, kaliteli yatak, en iyi yatak, en rahat yatak, en doğal yatak
 • Şubat 29, 2020

  Hayatımıza çocuk girdikten sonra bakış açımız değişmeye başlar. Her şeyi farklı bir gözle görürüz. Yaşama amacımız o olmuştur artık. O rahat uyusun, ağlamasın, üzülmesin, korkmasın ve güvende olsun, mutlu olsun diye çaba sarfederiz. İçimizdeki bu bebek sevgisi, çocuk sevgisi hiç bitmez. Hatta bazı çiftler o kadar heyecanlıdır ki daha çocuk 2 aylıkken tüm çocuk odasını hazırlarlar. Çocuğun sağlığı her şeyin başında gelir. Bu yüzden onun için en önemli olan şey yattığı yataktır. 

  çocuk,bebek, çocuk odası, bebek odası, lateks bebek yatağı, visco bebek yatağı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/* */
Çerez Kullanımı