1

LATEKS YATAKLAR

lateks yatak seçenekleri ile sağlığınıza can verin

SAĞLIKLI BİR UYKU İÇİN LATEKS YATAK

Lateks (Latince ‘’süt’’ anlamına gelen)  kauçuk ağacının sütünden elde edilen ve lateks yatak üretimi için, bu sütün kalıplara dökülmesiyle elde edilen bir ham maddedir. Üretim sırasında büyük miktarda hava kabarcığı üretilir, bu  kabarcıklar yatağın havalandırılma özelliğinde ve dolayısıyla nem düzenlemesinde önemli bir rol oynamaktadır. Lateks yataklar, size sağlıklı bir uyku için özellikle de sırt ağrısı ve alerjik rahatsızlığı olan hassas kişiler için uygun olan olağanüstü bir uyku deneyimi sunar. Lateks, yapısı itibariyle yatakta kullanılan malzemelerin esnekliğini maksimum düzeyde destekler Ek olarak, bu malzeme ortopedik ve konfor hissi ile de tanımlanır.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..