1

YASTIK ÇEŞİTLERİ

Yastık çeşitli amaçlar için kullanılabilecek çok yönlü bir üründür. Çoğu insan için, yastık günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir . Ancak yastıklar bir kılıfın içine doldurulmuş malzemelerden çok daha fazlasıdır. Huzurlu ve sağlıklı bir uyku için doğru yastık seçimi inanılmaz derecede önemlidir. Bazı insanlar yumuşak bazıları ise sert yastık tecih erderler. Bu yüzden yastık almadan önce hangi tür yastıkta rahat ettiğinizi çok iyi analiz etmeniz gerekmektedir.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..