1

LATEKS YATAK PEDLERİ

Lateks pedler sıkı bir konfor hissi sağlarken vücudu iyi bir nokta esnekliği ile de destekler. Lateks malzeme, boyutsal olarak oldukça dengelidir ve basınç tahliye noktasından orijinal pozisyonuna doğrudan döner. Lateks ped kullanımı, vücut ısısının iyi bir şekilde dağılmasını ve hoş bir uyku iklimini garanti eder.Lateks  yatak pedi, doğal lateksten yapılmıştır ve bu nedenle alerjik bünyeler için idealdir. Omurga rahatsızlığına sahip olan kişiler için lateks pedler ideal bir çözüm olabilir.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..