1

BEBEK YORGANLARI

Bebeklerin çok fazla uykuya ihtiyacı vardır, bu sayede sağlıklı gelişmektedirler. Fakat çocuklar genellikle sabahları terlemiş bir şekilde uyanırlar. Dolayısıyla doğru yorgan seçimi özellikle çocukluk döneminde oldukça önemlidir. Bucca’ nın kullandığı organlar nefes alabilir ve kuru bir uyku iklimi oluşturur. 100 % doğal yorganlarımız , çocuklarınız ve bebekleriniz için özel olarak üretilmiştir. Yorganlarımızda 100 % doğal pamuk veya %100 doğal yün kullanıyoruz.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..