Garanti Koşulları

Tüm ürünlerimiz BUCCA garantisi kapsamındadır. Garanti süresi boyunca üründen veya üretimden kaynaklı çökme, deformasyon ve benzeri hatalar garanti kapsamındadır. Kullanıcı kaynaklı oluşacak; sıvı teması, taşınma esnası deformasyonları veya benzeri hasarlarda ürününüz garanti kapsamından çıkacaktır. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmanız halinde de müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz ve sorununuzu çözmek için elimizden gelen çabayı gösterebiliriz.


Ücretsiz İade veya Değişim Koşulları

Tüm yatak ürünlerimizde deneme süresi 30 gündür. Ücretsiz iade için tek yapmanız gereken iade talebinizi müşteri hizmetlerimize aktarmak olacaktır. Evinize teslim edilen ürünleri ambalajından çıkararak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İade edebilmeniz için ürünlerin ambalajının bozulmaması gibi ön koşullarımız yoktur. 

Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa hemen iptal edilememektedir. Bu durumda kargo firması  ürünü size teslim etmeden önce geriye yönlendirmelisiniz.

Not: 30 gün koşulsuz değişim hakkını kullanan bir müşteri , 2. kez gönderilen yatağın da değişimini ya da iadesini talep ederse, değişimi /iadesi yapılmak istenen yatağın bedelinden %20 oranında kesinti uygulanacak ve değişimini/iadesini istediği ürünün gönderim bedeli ile yeni ürünün gönderim bedeli müşteriden istenecektir.

Önemli Not: Ev  tekstili ürünlerde hijyen koşulları gereği iade ve değişim yapılmamaktadır.

 

Paket Yaylı Yatak Teslimatları ve Özel Üretim

 

Paket yaylı ve preslenemeyen yataklarda, çift kişilik ölçülerin teslimatı apartman önüne kadar yapılmaktadır.

 

İstenilen her ölçü ve yükseklikte üretim sağlayabiliyoruz. Ancak özel ölçü siparişlerinizde, üretim hatası, yanlış ürün gönderimi gibi durumlar saklı kalmak üzere  iade ya da değişim hakkınız bulunmamaktadır.

 

İade Süreci

1.       İade veya değişim talebinizin olması durumunda müşteri hizmetlerimize iletmeniz yeterli olacaktır.

2.      Müşteri hizmetleri, adresinize kargo firmasını yönlendirir ve iadesini istediğiniz ürün adresinizden teslim alınacaktır.

3.       Fabrikamıza ulaşan ürün, ilgili departmanımız tarafından kontrol edilmektedir.

4.      Ardından iade tutarı ödeme yönteminize göre hesabınıza aktarılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz garanti belgeleriyle birlikte gönderilmektedir. Garanti haklarınızı kullanabilmeniz için lütfen faturanızın kopyasını ve garanti belgenizi muhafaza ediniz“

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/* */
Çerez Kullanımı