Pony Çocuk Yatağı
Pony Çocuk Yatağı
Pony Çocuk Yatağı
Pony Çocuk Yatağı

Pony Çocuk Yatağı

4,25
Fiyat : ₺2.449,00(KDV Dahil)
₺272,11 'den başlayan taksitlerle

 

  

Pony Çocuk Yatağı; üretiminde; at yelesi, hindistan cevizi lifi ve doğal pamuk kullanıyoruz.

Pony Çocuk Yatağı seçeneğinde çocuğunuza iki ayrı sertlik konforunu sunabilirsiniz. Bir yüzü sert diğer yüzü ise orta serttir.
Yükseliği 12-13 cm‘ dir ve çift taraflı kullanılabilir. Fermuarlı kumaş, istediğiniz zaman çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.
 
 
ÜRÜN İÇERİĞİ
Dış Kılıf :

Yatak İçeriği :

 

 

 

Teslimat Süresi :
Kargo Ücreti :
Gönderim Şekli :
Garanti Süresi :
Yatak Yüksekliği :
480gr/m2 Pamuklu Örme Kumaş 

Doğal pamuk 

At yelesi

Doğal Hindistan Cevizi Lifi

Destekleyici Sünger 10cm

3 İş Günü
Ücretsiz Kargo
Özel Ambalaj İçerisinde gönderilir.
5 Yıl
12 - 13 cm
 
KUMAŞ
Bucca’da kullanılan yeşil renkli kaliteli doğal pamuk kumaşı, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
COCO
Hindistan cevizi lifinin, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra, iklimlendirme özelliği de vardır. Hindistan cevizi lifi, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, nem barındırmaz ve kuru bir uyku ortamı sağlar. Vücudun yükünü düzgün bir şekilde dağıtan hindistan cevizi lifi, yataklarda mükemmel bir dolgu malzemesidir.
AT YELESİ
At yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile mekanik bir yapı gibi çalışır. Doğal klima görevi gören bu özellik, sizi sıcak havalarda serin; soğuk havalarda sıcak tutar. Aynı zamanda at yelesi, üzerindeki ağırlık ne kadar olursa olsun, yapısındaki boşluk sayesinde hava sirkülasyonu sağlamaya devam eder. Doğal antibakteriyel özelliğe sahiptir.
PAMUK
Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, vücudunuzu kuru tutmasının yanı sıra size gece boyunca ideal sıcaklıkta bir uyku konforu sunar. Naturel yapıda destekleyici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve hava alan yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.
 
Yatağınız 5 yıl süreyle garantimiz kapsamındadır
Garanti ve İade Koşulları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/* */
Çerez Kullanımı