1

PAKET YAYLI DOĞAL YATAKLAR

Doğal yataklarda bulunan Paket yay, maksimum seviyede hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde yatak içerisinde bakteri ve mayt oluşumunu engellemektedir. Aynı zamanda yüksek kaliteli metallerin bileşiminden oluşan paket yay silindir şeklinde tek tek torbalara geçirilmiş olarak üretilmektedir. 100 × 200 cm boyutunda bir yatağın içinde yaklaşık 1000 adet bireysel yay mevcuttur. Doğal yataklarda Yay sayısı arttıkça yatağın nokta esnekliği de artar. Bireysel yaylar, pamukdan yapılmış bir kumaşla kaplıdır. Böylece rahat bir uyku için gürültüyü en az seviyeye indirir. Yatağı daha konforlu ve dayanıklı hale getirmek için, alt ve yanlarda destek sünger vardır. Paket yaylı doğal yatağın seçimine bağlı olarak, pamuk, at yelesi, lateks veya hindistan cevizi lifi gibi farklı ham maddeler ile işlenir.

HAM MADDELERİMİZ
 • AT YELESİ

  At Yelesi, yatağınızda nem ve ısı sirkülasyonu sağlayan hava kanalları ile organik mekanik bir yapı gibi calışır.  Doğal klima etkisi gösterir; vücut ısısını ideal sıcaklıkta tutar. 

 • COCO

  Hindistan cevizi kabuğundan çıkarılan doğal lif, yatağın elastikiyetini arttırırken ısı ve nem sirkülasyonu sağlar. Vücut ısısını dengede tutarak huzurlu bir uyku sunar. 

 • LATEKS

  Yapısı itibariyle, antibakteriyel koruma sağlayarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Lateks, benzersiz doğal havalandırma özelliğiyle vücut ısısının her daim dengede olmasını sağlar.

 • PAMUK

  Bucca’nın kullandığı kaliteli doğal pamuk, terlemeyi önleyici özelliğe sahiptir. Sağladığı ısıl dengeyle, size gece boyunca eşsiz bir uyku konforu oluşturur..